Газета по-надвірнянськи
 

Надійне плече допомоги від польського міста-побратима

12 квітня 2023, 12:30 | Рубрика: Благодійність, В обороні держави Версія для друку Версія для друку 3,366 переглядів

Уже 9 років поспіль Україна докладає всіх зусиль, щоб здобути перемогу над російською навалою. Партнерство та підтримка іноземців для нас є надзвичайно безцінна і важлива. Щиро вдячні кожному, котрий нам допомагає.

міська-рада

Наприкінці березня у Надвірнянську громаду завітала польська делегація міста-побратима і привезла чергову гуманітарну допомогу, до збору якої під час приватної акції приєдналися представники влади м. Прудніка, підприємці, школярі та місцеві жителі.

Зокрема: із Прудніка (Польща) передали рукавиці тактичні, рюкзаки, аптечки, взуття військове, термобілизну, павербанки, продукти харчування; із міста Нортхайм (Німеччина), жителі якого підтримали доброчинний захід свого польського міста-побратима, – генератор (50 кв. для резервного живлення Пологового будинку КНП «Надвірнянська ЦРЛ»), медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти харчування. Загальна сума допомоги склала 1 млн. грн.

Також отримали і передали гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ, які є в нашій громаді: матраци (більше 300 шт.) та стільці (понад 30 шт.).

Надзвичайно вражені щирістю і відкритістю наших іноземних партнерів повагою до українців та до нашої стійкості. Нам готові допомагати, бо бачать, як самовіддано воює український народ. Ми відчуваємо велику підтримку від закордонних колег. І вона стосується не тільки нашої громади, а й всієї України.

Ванді Якімко, Бартеку Левандовскому, Збишеку Ляховичу і дуже багатьом пруднівчанам, які долучилися до збору гуманітарної акції, – велика і щира вдячність. Ви – справжні друзі, які пізнаються у біді, подякував Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!