Газета по-надвірнянськи
 

Пам`ятаймо всіх, котрі захистили світ від Чорнобильської трагедії

28 квітня 2023, 12:15 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 372 переглядів

26 квітня на майдані Шевченка у Надвірній вшанували 37-му річницю жертв аварії на Чорнобильській АЕС спільно з представниками місцевої влади, духовенством та учасниками-ліквідаторами.

343319023_236250079082138_4

26 квітня 1986-го Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Слово «Чорнобиль» стало знаком біди для мільйонів громадян, символом значних матеріальних і духовних втрат суспільства.

«Пам’ятаючи про темні сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Віддаймо шану живим героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС і згадаймо тих, котрі захистили майбутні покоління ціною власного життя. Пам`ятаємо. Вічна вдячність і низький уклін», наголосив міський голова Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!