Газета по-надвірнянськи
 

Поїздка із великодним духом до наших воїнів на Схід

28 квітня 2023, 12:41 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 2,890 переглядів

Напередодні Великодних свят Надвірнянська міська рада у рамках щорічної акції «Великдень для Захисника» долучилася до масштабної гуманітарної допомоги з благодійною поїздкою на фронт.

ЗСУ

Спільно з начальником Івано-Франківського ОТЦК та СП полковником Володимиром Ярмошуком, проїхавши більше 4000 км, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович відвідали та передали посвячені Великодні гостинці військовослужбовцям, окремим стрілецьким батальйонам, які сформовані на теренах Прикарпаття і відважно утримують лінію фронту на Сході нашої країни.

Зусиллями Надвірнянської громади у межах згаданої акції зібрано велику кількість Великодніх пакунків, смаколиків, необхідних речей для воїнів, і спільно із вантажем гуманітарної допомоги з усієї Івано-Франківської області передали нашим землякам на Схід. Також у межах акції працівники міської ради здійснили поїздку до Запорізької області, де розміщені загони ТРО Надвірнянщини, з великодніми кошиками і теплотою сердець та радістю свята Воскресіння Христового.

Спільними зусиллями управління освіти міської ради, громадою села Красна та радою старшокласників зібрали частину коштів на благодійних ярмарках у закладах освіти і придбали автомобіль бійцю із Краснянського старостинського округу, який освятили і також відправили на буремний фронт.

Дякуємо всім, котрі долучилися до благодійної акції, повідомило керівництво Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!