Газета по-надвірнянськи
 

Поважні працівники, ветерани й акціонери ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»!

12 квітня 2023, 12:57 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 3,710 переглядів

Сердечно поздоровляємо Вас та Ваші родини зі Світлим Христовим Воскресінням! Син Божий Воскрес і людство радіє, бо це свято надії, яке надихає наші серця сподіваннями на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.

z_velykodnem

Другу весну зустрічаємо у тривозі через повномасштабне російське вторгнення. Із болем та прегірким смутком сприймаємо загибель найкращого цвіту українського – синів і дочок, котрі у бою за рідну Україну і за майбутнє дітей віддали найцінніше – власні життя. Щиро дякуємо усім людям-патріотам, а також ряду наших працівників, які і в будні, і в свята героїчно стоять на захисті й обороні Батьківщини.

Наш колектив тримає надійний тил, активно долучається до фінансової, матеріальної, благодійної допомоги Українській армії та іншим потребуючим.

Нехай Воскреслий Син Божий врятує Україну від нинішніх бід, кріпить здоров`ям і міцним духом наших воїнів, а також кожного, хто працює, творить, волонтерить, лікує, навчає, мотивує, молиться і вірить, що життя переможе смерть.

Бажаємо, щоб радість і щастя завітали у Ваші сім`ї й родини, благополуччям повнився домашній затишок, здійснювалися бажання і мрії! Запашною нехай буде Великодня Паска і до віку з Вами світла Божа ласка!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Ігор ЮРКЕВИЧ,

голова правління

ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Ігор СКОРУПСЬКИЙ,

голова комітету профспілки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!