Газета по-надвірнянськи
 

Триває ремонт майбутнього шелтеру для переселенців

12 квітня 2023, 12:24 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 322 переглядів

Надвірнянська громада одна з перших, яка надала допомогу людям, котрі тікали від російської навали.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) надала фінансову підтримку, завдяки якій розпочали фасадні ремонті роботи майбутнього прихистку для ВПО на вул. Мазепи, 57 у Надвірній.

«Унікальність цього проекту в тому, що під час війни, коли не вистачає фінансового ресурсу, торік нам вдалося попри кошти платників податків – 1 млн. 510 тис. грн., залучити гроші Європейського Союзу – 4,5 млн. грн. Інвестиційному відділу міської ради й управлінню економіки вдалось залучити кошти наших донорів з Європейського Союзу, чиї представництва знаходяться в Україні. Це, зокрема, ГО «СТАН» за фінансування Австрії та за сприяння уряду Канади, транскордонний проект «Культура кована вогнем» (Польща), проект «Людина в біді» та інші, зазначив Зіновій Андрійович.

Це приміщення колись слугувало гуртожитком для одного із навчальних закладів громади. Завершують ремонт внутрішніх приміщень. Сподіваємось, що незабаром двері цього закладу відкриються для соціально незахищених людей і ВПО, які матимуть гарні комфортні побутові умови проживання. Загалом заклад зможе прихистити понад 40 осіб», розповів очільник Надвірнянської громади.

Сьогодні надважливо не забувати про сім`ї, які залишились без домівки та вимушено поїхали з рідного міста задля збереження свого життя і життя дітей України!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!