Газета по-надвірнянськи
 

У ліцеї відкрили креативний коридор

12 квітня 2023, 11:49 | Рубрика: Ми - українці, Освіта Версія для друку Версія для друку 3,364 переглядів

У Ворохтянському ліцеї на третьому поверсі створили креативний коридор-простір для відпочинку та ігор, який обладнали настільним тенісом, футболом, настінною дошкою для творчості та яскравим сучасним дизайном. На реалізацію проекту використали: 15 000 грн. – від проєкту «DECIDE»; 7 142 грн. – з місцевого бюджету.

коридор

До участі у неординарній події долучилися Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк, депутат Ворохтянської селищної ради Іван Матійчук, директор ліцею Любов Білоус, педагоги, учні та їх батьки.

Селищний голова подякував усім за креатив і реалізацію такого важливого проекту для ліцею та додав, що місцева влада завжди сприятиме цікавим ініціативам, а найголовніше – долучатиметься фінансово до їх впровадження.

Модерувала відкриття простору педагог, куратор та натхненниця проєкту Ольга Вербицька. До його реалізації також долучилися 30 учнів під керівництвом креативних директорів-школярів Катерини Жіляк і Максима Дедерчука.

Креативний коридор зреалізовано у рамках співпраці зі Швейцарсько-Українським проєктом «DECIDE» та активністю педагогів і учнів Ворохтянського ліцею, повідомила Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!