Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірнянській районній лікарні створили реабілітаційний центр

12 квітня 2023, 12:36 | Рубрика: Здоров`я, Медицина Версія для друку Версія для друку 2,980 переглядів

У КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської міської ради відкрили сучасне відділення реабілітації та відновлювальної медицини для пацієнтів, а особливо військовослужбовців, які стоять на захисті Вітчизни.

337894921_673575771436998_4

Тут надаватимуть професійну допомогу військовим після поранень, хворим із травмами опорно-рухового апарату, пацієнтам із неврологічними захворюваннями і тим, котрі потребують реабілітації після інсульту й інфаркту. Центр оснащений спеціальним обладнанням, яке, кажуть медики, суттєво допоможе в роботі.

  • Мрії потребують кропіткої праці і колектив районної лікарні дружньою командою працювали над її втіленням із 2022 року. На реорганізацію відділення використали 2,5 млн. грн. для проведення ремонтних робіт, ще 3 млн. грн. освоєні з місцевого бюджету, власних коштів та коштів благодійних організацій на обладнання.

центр

З нагоди відкриття з вітальними словами на захід завітали голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зі своєю заступницею Людмилою Сірко, народні депутати України Василь Вірастюк та Едуард Прощук, начальник Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Ярмошук, а також голова районної військової адміністрації Володимир Пасько, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голови депутатських фракцій Надвірнянської міської ради, підприємці, які виконували підрядні роботи.

Освятили і благословили на подальшу плідну працю отці-декани Надвірнянські Андрій Бакота (УГКЦ), Олег Траско (ПЦУ) та Василь Кугутяк (капелан Надвірнянської ЦРЛ).

У новому реабілітаційному відділенні пріоритетними будуть сучасні види фізичної та психологічної реабілітацій організму. Працюватимуть кабінети фізичної терапії, ерготерапії, кабінет з терапії мови та мовлення, надання психологічної допомоги, масажу, апаратної фізіотерапії.

«Проєкт став для нас ключовим та обов’язковим. Ми розуміємо, що хлопці, які втратили руки, ноги, перебувають у важкому психоемоційному стані і заслуговують на те, щоб проходити реабілітацію та лікування у комфортних та безпечних умовах. Послугами цього відділення користуватимуться не тільки військовослужбовці, але й інші пацієнти нашої лікарні», – зазначив Зіновій Андрійович.

«Ми бажаємо, щоб у новому реабілітаційному центрі пацієнти, у тому числі наші Захисники, які стоять на захисті Суверенності України, отримували лише якісні послуги для відновлення здоров’я та функцій організму. Надіємось, що завдяки підтримці міського голови та депутатського корпусу Надвірнянської міської ради, волонтерських організацій, меценатів, міжнародних фондів найближчим часом дасть можливість перетворити наше відділення у міжрегіональний Реабілітаційний центр», сподіваються у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!