Газета по-надвірнянськи
 

У волейболі змагалися юнаки та юначки

12 квітня 2023, 11:53 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 2,853 переглядів

6 та 7 квітня ц. р. – у Всесвітній день спорту заради миру і розвитку, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, в Міжнародний день здоров’я – на базі Надвірнянського ліцею № 1 імені В. Чорновола та Надвірнянського ліцею № 3 відбулись змагання з волейболу серед юначок та юнаків 1-ї Групи у рамках Спартакіади серед школярів ЗЗСО Надвірнянської міської ради у 2022-2023 навчальному році.

340098433_1597067377433460_

Під час відкриття спортивного свята урочисто лунав Гімн України. Присутні вшанували пам’ять полеглих Захисників України хвилиною мовчання, висловлюючи шану за можливість проведення змагань у воєнний час.

Результати змагань серед дівчат: 1-е місце здобув Надвірнянський ліцей № 1 ім. В. М. Чорновола, 2-е – Гвіздський, 3-є – Надвірнянський № 2. Четверту сходинку посів Надвірнянський ліцей «Престиж», п`яту – Надвірнянський № 3, шосту – Краснянський і сьому – Молодківський ліцеї.

Результати змагань серед юнаків: Краснянський ліцей отримав першість, Надвірнянський № 1 імені В.М. Чорновола – друге місце, Гвіздський – третє. На четвертій позиції – Надвірнянський ліцей № 3, на п`ятій – Надвірнянський «Престиж», на шостій та сьомій – Молодківський та Надвірнянський № 2 ліцеї.

Команди переможці і призери змагань нагороджені грамотами та статуетками, гравці команд – медалями й грамотами. Також команди переможці отримали волейбольні м’ячі.

Очільник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович висловив подяку організаторам та керівництву ліцеїв за проведений захід, а також щиру вдячність тренерам, учасникам, глядачам та всім, котрі долучилися до Спартакіади і популяризують спорт серед молоді та в громаді, адже він єднає, зміцнює, розвиває навички і силу духу!, поінформував відділ молоді та спорту Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!