Газета по-надвірнянськи
 

Вельмиповажні працівники і ветерани філії «Надвірнянське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»!

12 квітня 2023, 12:52 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 3,766 переглядів

У передчутті великого торжества – Воскресіння Христового – засилаю найщиріші поздоровлення у кожну Вашу оселю й особливо нашим захисникам і захисницям у найгарячіші точки України, де триває кровопролитна боротьба з російським окупантом. Дякую і схиляю голову перед їхнім подвигом! Вічна пам`ять Героям, котрі з честю виконали свій громадянський обов`язок і стали у Лави Небесного Воїнства.

283_card

Та війна не послабила наші сили, а навпаки – згуртувала, об`єднала у спільній жертовній праці, у допомозі і підтримці Українських Збройних Сил. Не втрачаймо надії, що Всевишній пошле нам Перемогу і на рідній українській землі запанує довгоочікуваний Мир.

Дякуючи Богові та ЗСУ, маємо можливість щоденно трудитися і продовжувати висаджувати молоді ліси, примножувати красу Карпат.

Нехай у дні Пасхальні й буденні Господня ласка Вас зігріває і навчає мудрості, терпеливості, надихає на добрі вчинки, а передзвін Великодніх дзвонів принесе благі вісті кожній Вашій сім`ї, родині та рідній Україні. Хай це врочисте свято наповнить душі позитивними емоціями, щира подячна молитва скріпить у вірі Христовій!

Христос Воскрес!

Михайло КРИВОРУЧКО,

директор філії «Надвірнянське

лісове господарство» державного спеціалізованого

господарського підприємства «Ліси України».

Віталій НАСАДЮК,

голова профспілкової організації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!