Газета по-надвірнянськи
 

Закладам освіти подарували обладнання для укриттів

28 квітня 2023, 12:20 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 2,870 переглядів

Татарівська гімназія та Ворохтянський ліцей отримали обладнання для облаштування укриттів у закладах та шкільне обладнання Unicef. Згадане обладнання отримали від Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА.

Розподіл обладнання по закладах освіти здійснено відповідно до листа Департаменту. А саме, матеріальна база Ворохтянського ліцею поповнилась: однією стінкою універсальною; двома масляними обігрівачами; одним кулером для води; контейнером пластиковим; аптечкою; двома контейнерами для води; 6 наплічниками; навчально-методичним матеріалом «Школа в коробці». Загальна сума – 23363,49 грн.

До Татарівської гімназії передали: стінку універсальну; обігрівач масляний (1 шт.); контейнер пластиковий (1 шт.); контейнери для води (2 шт.); наплічники (2 шт.) – на 7 508,30 грн.

Татарівський ЗДО (ясла-садок) «Ліщинка» отримав біотуалет переносний для укриття вартістю 6780,00 грн.

Учителю Ворохтянського ліцею Олесів Тетяні Романівні за використання в роботі сучасного онлайн-ресурсу для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи Департамент освіти і науки надав для роботи ноутбук HP, вартістю 29 254,88 грн.

Інф. Ворохтянської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!