Газета по-надвірнянськи
 

Засідання виконкому міської ради

12 квітня 2023, 12:23 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 2,877 переглядів

Члени виконавчого комітету Надвірнянської міської ради погодили чимало важливих рішень, що стосуються роботи громади та її жителів.

Зокрема: із 18 квітня у Надвірній підвищать тариф на проїзд у міському автотранспорті. Вартість проїзду складатиме 10 грн. А також обговорили питання: про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку; про видалення (реконструкцію) зелених насаджень у Надвірнянській міській територіальній громаді; про згоду на вчинення правочину щодо житла; про доцільність позбавлення батьківських прав; про виділення коштів з бюджету міської ради для надання адресної грошової допомоги; про демонтаж пам’ятного знаку радянським воїнам, розміщеного на міському цвинтарі у м. Надвірна.

А також – про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Надвірнянській територіальній громаді.

Надвірнянська міська рада розробила медаль «Воїни світла», яку вручатимуть родинам загиблих військовослужбовців. У процесі – ще одна розробка нагороди для наших героїв, які стоять на захисті Батьківщини.

Усі 37 питань обговорили з членами виконкому та прийняли відповідні рішення, повідомила міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!