Газета по-надвірнянськи
 

Звертайтеся за первинною юридичною допомогою

12 квітня 2023, 12:06 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 3,374 переглядів

У Делятинській територіальній громаді внутрішньо переміщені особи та місцеві жителі, які опинились у скрутних життєвих обставинах, можуть звернутися й отримати первинну юридичну консультацію безкоштовно.

юрист

У нашій громаді зареєст­ровано майже 1000 осіб, які мають статус ВПО. Усі вони можуть звернутися за консультацією щодо нагальних питань ВПО та питань із цивільного та сімейного законодавства: розірвання шлюбу, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей з одним із батьків, позбавлення батьківських прав, встановлення факту смерті/народження на тимчасово окупованій території, визнання права власності на майно тощо.

12

Із 4 квітня ц. р. допомогу надають стаціонарно в інформаційному штабі для ВПО – бібліотеці смт. Делятина за адресою: вул. 16 Липня, буд. 225А. Контакт­ний номер наших юристів: +38-050-501-94-87 (прийом громадян і дзвінків – у будні дні з 10:00 до 14:00 год.).

Якщо справа вимагатиме розгляду в суді, то юристи ГО «Сімейне коло/громадська експертиза» переадресують заявника на компетентних надавачів юридичних послуг – Надвірнянське бюро безоплатної правової допомоги або приватних адвокатів.

Команда ГО «Сімейне коло/Громадська експертиза» дуже вдячна керівництву Делятинської селищної ради за надане для проєкту комфортне та зручне приміщення для роботи з ВПО.

Ініціатива «Безоплатна юридична допомога/консультації для ВПО під час війни в Україні» триватиме шість місяців. Проєкт впроваджують юристи та юристки ГО «Сімейне коло/Громадська експертиза» за сприяння Програми розвит­ку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!