Газета по-надвірнянськи
 

Із благодійним концертом у Надвірну завітав духовий оркестр

12 травня 2023, 11:07 | Рубрика: Акцент, Благодійність Версія для друку Версія для друку 2,732 переглядів

У Надвірнянському центральному міському будинку культури 4 травня відбувся благодійний концерт духового оркестру Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського. Художнім керівником та диригентом оркестру є Заслужений діяч мистецтв України Петро Гундер.

концерт

Він наголосив, що організовують концерти з благодійною метою – зібрати кошти для підтримки захисників і захисниць України, а також залучення до коледжу креативної молоді, зокрема, Надвірнянської музичної школи, з якою співпрацює фаховий коледж.

У концертній програмі виступали солісти Ірина Королевич та Віктор Пунько; жіночий вокальний ансамбль (кер. Оксана Слободянюк), чоловічий вокальний ансамбль (кер. Аліна Миндюк), ансамблі – кларнетів (кер. Володимир Пукаляк), саксофонів (кер. Ярослав Курілець) і трубачів (кер. Іван Жибак). У віночку композицій лунали пісні «Хай живе Бандера», «Зродились ми великої години», а також маршоподібні, фольклорні і українські народні та класичні твори. Ведуча творчого вечора – Оксана Томина.

оркестр

Різноманітність та художнє багатство репертуару вражало. Своїм віртуозним виконанням митці-учасники торкали серця та пронизували душі своєю глибиною, за що отримували шалені оплески від вдячних глядачів.

«Надвірнянщина повсякчас гідно на високому рівні тримала культурний фронт. Сьогодні кожний, що може, робить все для того, щоб прийшла довгоочікувана перемога. Організовуючи концерт із Петром Михайловичем Гундером спільно із колегами музичної школи, управлінням культури і туризму міської ради, ми хотіли здивувати надвірнянців. Бо саме вони як вимогливі глядачі завжди високо цінують колективи навчальних закладів, фахових коледжів, які щомісяця приїжджають і радують своєю творчістю, а тим більше, коли професійна когорта випускників Надвірнянської музичної школи нині виступають перед рідною громадою, батьками, друзями. Пишаюсь, що наші діти досягають висот за допомогою кваліфікованих наставників, які вкладають свої знання, уміння та усю душу в юнацтво. Щастя, здоров`я і найголовнішого – Перемоги!», мовив керівник громади Зіновій Андрійович.

Усі присутні могли долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!