Газета по-надвірнянськи
 

Квітковий ярмарок на підтримку ЗСУ

12 травня 2023, 11:12 | Рубрика: Благодійність, Освіта Версія для друку Версія для друку 2,787 переглядів

За ініціативи Центру позашкільної освіти та управління освіти Надвірнянської міської ради у Надвірній відбувся благодійний ярмарок, на якому продавали садові, кімнатні рослини, плодово-ягідні саджанці. Кошти, виручені за рослини, направили на потреби військовослужбовців ЗСУ.

квіти

«Любителі рослин діляться на дві категорії: ті, котрі вирощують та розмножують, і ті, котрі прикрашають свої обійстя, оселі, сади. Милує око, що жителі нашої громади не залишаються осторонь таких заходів, а активно беруть у них участь. Впевнений – такі ярмарки додають сил та натхнення. З їх допомогою кожен може долучитись до підтримки наших Захисників і тим самим наблизити нас до Перемоги!», зазначив керівник громади Зіновій Андрійович.

«Фронт там, де ми. І кожен наш вклад невпинно наближає Перемогу. Так працює сила єднання. Дякуємо кожному, хто підтримав нашу квіткову ініціативу. Велике спасибі, вам, НАДВІРНЯНЦІ! Вас було багато. Разом ми зібрали 9000 грн», розповіла директорка Центру позашкільної освіти міської ради Руслана Штогрин-Калин.

Вона висловила особливу подяку активним містянкам, зокрема, Ар’ядні Срібні (за ідею) та її внучці Лесі, Людмилі Яновський, Галині Андруняк та Марії Кельб, колегам Центру позашкільної освіти – за квіти і саджанці.

«Дякуємо всім, котрі щедро ділилися рослинами, і тим, котрі їх обрали і придбали. Нехай Бог вам віддячить сторицею. Запрошую підтримати добру ініціативу інші заклади позашкілля: Рогатинський ЦДЮТ, Центр позашкільної освіти Богородчанської селищної ради, IF Oencum, ІФДЦЕВ, Івано-Франківський обласний центр науково-технічної творчості та інші. Для підтримки та розвитку ініціативи просимо застосувати хештеґ», підкреслила очільниця Центру позашкільної освіти.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!