Газета по-надвірнянськи
 

Нова наркозно-дихальна станція збереже життя і здоров`я пацієнтові

12 травня 2023, 11:35 | Рубрика: Благодійність, Медицина Версія для друку Версія для друку 2,742 переглядів

КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради отримала сучасне медичне обладнання – наркозно-дихальну станцію Caelus lite із газовим модулем (наркозно-дихальний апарат ШВЛ), який куплено за державні кошти України та передано Міністерством охорони здоров‘я. Вартість його – більше одного мільйона гривень.

Отримана станція – обладнання експерт класу, за допомогою якої надаватимуть висококваліфіковану анестезіологічну допомогу жителям громади, району та військовослужбовцям. Апарат виконує широкий спектр функцій для проведення анестезій, також адаптований до різних засобів для інгаляційного наркозу, зареєстрованих в Україні. Високоточна система контролю параметрів дихання і дозування анестетика забезпечує безпеку для пацієнта і комфорт у роботі для лікаря-анестезіолога. Оптимальна компоновка складових частин системи та зрозуміле управління дозволяє зосередити більше уваги на стані пацієнта.

Під час воєнного стану отримати таке дороговартісне обладнання є надзвичайно цінним для нас, адже наркозно-дихальна станція може допомогти зберегти не одне життя та покращити здоров’я тих, котрі потребують медичної підтримки, зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!