Газета по-надвірнянськи
 

Пропозиції нових назв вулиць Надвірнянської територіальної громади для обговорення громадськістю

26 травня 2023, 15:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 448 переглядів

Шановні жителі Надвірнянської громади!

За ініціативи Надвірнянського міського голови щодо перейменування назв вулиць, які містять російське походження на території Надвірнянської міської територіальної громади, на підставі розпорядження від 16 лютого 2023 року № 30-р, Управління архітектури та містобудування, після засідання спільної депутатської комісії Надвірнянської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, фізичної культури та спорту та з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування й архітектури, пропонує для обговорення громадськістю нові назви вулиць:

у селі Назавизів: вул. Перемоги – на вул. Героїв України;

у селі Мирне: вул. Жовтнева – на вул. Української Армії;

у селі Красна: вул. Партизанська – на вул. Добровольців;

у селі Молодків: вул. Миру – на вул. Гетьмана Мазепи;

у селі Парище: вул. Миру – на вул. Івана Франка;

у селі Лоєва: вул. Миру – на вул. Григорія Сковороди.

Для врахування громадської думки Надвірнянська міська рада планує провести громадські слухання у залі засідань міської ради за адресою: м. Надвірна, вул. Мазепи, 29 (час буде уточнено ближче та повідомлено у засобах масової інформації).

Опитування щодо перейменування назв вулиць у населених пунктах Надвірнянської територіальної громади буде проведено на сайті Надвірнянської міської ради https://nadrada.gov.ua (у розділі «Громадська участь» обрати «Перейменування» та заповнити форму «Електронне опитування громадян про перейменування вулиць у населених пунктах Надвірнянської міської територіальної громади»), а також додатково опублікуємо у соціальній мережі Facebook на сторінках: «Надвірнянська міська рада», «Управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради».

Письмові пропозиції та зауваження (із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи) пропонуємо подавати до міської ради або надсилати на електронну адресу: nadvirna_mr@ukr.net – до 16-00 год. 26 липня 2023 року.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!