Газета по-надвірнянськи
 

Страшна війна забрала молоде життя ІВАНА ДМИТРУКА із Биткова

26 травня 2023, 15:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 168 переглядів

У великому смутку Пасічнянська громада, яка віддала на Небо ще одного зі своїх Синів – дев’ятнадцятирічного битківчанина ІВАНА ІВАНОВИЧА ДМИТРУКА, 15.08.2003 р. н.

Герой, який мужньо виконував військовий обов’язок, загинув поблизу населеного пункту Богданівка Бахмутського району на Донеччині.

«Живим до нас вернутись обіцяв,

Не нарікав на холод і на втому,

Як трапилось, що ангелом Ти став.

І в домовині привезли додому…».

Сумна подія зібрала в неділю, 21 травня, скорботну, сповнену жалю і туги, Пасічнянську громаду. Жителі Биткова та навколишніх сіл, однокласники, друзі, знайомі, бойові побратими, військовослужбовці, депутати та керівники Пасічнянської ТГ, учні і вчителі Битківського ліцею, вихованці Битківської Станиці скаутської організації «Пласт» зійшлися, щоб провести у засвіти Івана Івановича Дмитрука, уродженця і жителя селища Битків, який нещодавно зовсім юним поповнив армію Небесного війська, та висловити його близькій і далекій родині щирі співчуття з приводу тяжкої та непоправної втрати.

«Я дякую Тобі, наш брате, наш односельчанин, мій друже, за те, що Ти зробив великою ціною свого життя, ціною пролиття своєї крові для мене, для кожного з нас, для кожного українця. …Він посвятив себе у жертві за Україну. І ту добру пам’ять збережімо між нами. Не забуваймо про молитву, про співчуття для родини, відвідуймо його могилу, адже ціна нашого спокійного життя – це ціна його смерті за Україну», – мовив у прощальному слові під час чину похорону о. Володимир Чорноокий, парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

Уклінно, живим коридором, схиливши синьо-жовті та черво-чорні прапори, встеляючи живими квітами дорогу, проводжала нашого Героя Івана чисельна скорботна громада. Після поминальної панахиди у церкві Успіння Пресвятої Богородиці поховали Воїна на цвинтарі селища Битків. На його честь пролунали залпи військового салюту, Державний Гімн України. Бойові побратими полеглого Івана передали родині Прапор України, як символ держави, за яку наш Герой здійснив найбільший подвиг – віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

Сумуємо разом із родиною Івана Дмитрука, низько схиляємо голови у скорботі. Пам’ятаємо кожного захисника, який віддав своє життя у жорстокій війні.

Нехай душа померлого військовослужбовця Івана знайде вічний спокій, а його ім’я буде навіки вписане в історію нашого краю та України, як воїна – Героя.

Вічна шана і слава тобі, Герою! Ти любив Україну і хотів бачити її вільною та незалежною…

У скорботі

Пасічнянський сільський голова

Андрій Гунда, працівники

та депутати сільської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!