Газета по-надвірнянськи
 

У громаді відбувся «День здоров`я»

12 травня 2023, 11:19 | Рубрика: Медицина Версія для друку Версія для друку 2,769 переглядів

27 квітня на майдані Шевченка у Надвірній відбулись заходи у рамках Європейського тижня імунізації та «Дня здоров`я». Основна мета – сформувати партнерські відносини і залучити відповідні структури та індивідуальних осіб до проведення комунікації щодо необхідності вакцинації.

андр

Понад сотня жителів та гостей Надвірнянської громади у спеціально облаштованому автобусі-лабораторії безкоштовно зробили швидкі тести на СOVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, виміряли рівень цукру в крові тощо, а також отримали інформацію щодо вакцинації дітей та дорослих, проконсультувались у лікаря, вакцинувались від дифтерії і правця, COVID-19.

Обстеження проводили фахівці БФ «Захід Шанс», КП «Надвірнянський ЦПМД» у співпраці з ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ». Також до заходу залучили викладачів та студентів Івано-Франківського національного медичного університету, які проводили просвітницьку роботу з жителями громади.

ЦРЛ

На профілактично-імунізаційний захід завітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.

У межах проведених заходів відвідали КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», де проводили засідання «круглого столу» на тему «Європейський тиждень імунізації в Надвірнянській ТГ». Ознайомились із роботою Надвірнянської «первинки», її структурою, оглянули кабінет щеплення, наявне холодильне обладнання. Звернули увагу, як працює контакт-центр закладу, повідомила адміністрація КП «Надвірнянський НЦПМД» міської ради.

Зіновій Андрійович зазначив: «Такі акційні виїзди й надалі проводитимуть у нашому місті та всіх населених пунктах.

Спільно із генеральним директором ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Русланом Савчуком перевірили якість надання медичних послуг мобільних бригад на собі. Опісля відправилися на моніторинговий візит до медичних закладів нашої громади, а саме: у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради (відділення реабілітації), КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської міської ради, де й обговорили та визначили перспективи розвитку і придбання обладнання для наших медичних закладів. Вкотре переконуюся, що професіоналізм наших медиків – на найвищому рівні».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!