Газета по-надвірнянськи
 

У громаду із допомогою приїхали чеські друзі-побратими

12 травня 2023, 11:10 | Рубрика: Акцент, У міській раді Версія для друку Версія для друку 2,714 переглядів

Днями до Надвірнянської громади завітали дружні партнери із Чеської Республіки – міста-побратима Крнов. Закордонна делегація на чолі зі старостою міста Крнов Tomash Gradiv, його заступницею Monika Dudova, керівником «Charita Krnov», працівником «Caritas-Krnow» Marcel Jawabalu Bala, директором «хоспісу» Francishek Foytyh та юристом, меценатом Yozef Tobiashek під час офіційної зустрічі у міській раді під орудою її голови Зіновія Андрійовича поспілкувалися про ситуацію в українській державі, обговорили перспективи допомоги нашій громаді, а також питання стажування працівників відділення реабілітації Надвірнянської центральної райлікарні у Чеській Республіці.

делегати

На майдані Шевченка спільно вшанували пам`ять загиблих Героїв Надвірнянської територіальної громади у російсько-українській війні.

У межах зустрічі завітали до військовослужбовців, котрі проходять реабілітацію у реабілітаційному відділенні КНП «Надвірнянська ЦРЛ» міської ради, та надали обладнання, яке сприятиме кращому відновленню бійців після травм. Делегація також передала енергозберігаючі батареї, одну з яких відправлять на фронт.

Представники «Charita Krnov» і мерії Крнова та секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський відвідали прихисток, який відкрили торік у «Карітас Надвірна», поспілкувалися з людьми, які через війну вимушено покинули свої домівки. Показали гостям, як функціонує Простір дружній до дитини, кабінет психолога, пункт видачі гуманітарної допомоги, на якому етапі проходить реалізація інших проектів. Наші друзі привезли засоби гігієни та продукти харчування.

Ця зустріч та допомога наших партнерів є вкрай необхідною для нас! Упевнений, що зовсім скоро війна закінчиться, але наша дружба та співпраця триватиме і надалі, наголосив Зіновій Андрійович і щиро подякував друзям за приємну зустріч та ґрунтовну розмову щодо плідної співпраці, а також Чеській Республіці – за прихисток українців, зокрема, надвірнянців. Разом – до Перемоги!, повідомила міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!