Газета по-надвірнянськи
 

Учнівство району змагалося на фестивалі юних рятувальників-пожежних

12 травня 2023, 11:41 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 3,545 переглядів

На базі Надвірнянського ліцею №1 імені В. Чорновола 5 травня ц. р. відбувся районний етап фестивалю «Рух юних рятувальників – пожежних», в якому взяли участь 7 команд учнів та учениць навчальних закладів територіальних громад Надвірнянського району.

345436681

Працівники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області спільно з управлінням освіти та відділом молоді і спорту міської ради провели фестиваль, який надзвичайно сподобався і дітям, і дорослим.

Його метою є пропаганда здорового, активного способу життя, популяризація основ безпеки життя, оцінка можливостей дітей орієнтуватись у надзвичайних ситуаціях, поширення руху юних пожежників в Україні, можливості неформального спілкування та прояв особистих здібностей дітей та молоді. Змагання складалися з 4-х етапів: «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами», «Безпечна прогулянка». Діти вміло показували знання з правил пожежної безпеки, свою ерудованість, кмітливість, організованість та упевненість у власних силах.

школа

За результатами суддівських балів, перше місце здобула команда «Вартові безпеки» (Яремчанська МТГ), друге – «Надвірнянські байрактари» (Надвірнянський ліцей №3), третє – «Нескорені» (Битківський ліцей Пасічнянської ТГ).

«Я щиро вдячний організаторам та учасникам за проведене дійство, адже безпека – понад усе! Серед команд представлена і команда учнів ліцею номер №3 «Надвірнянські Байрактари», яка зайняла друге місце. Щиро вітаю переможців та бажаю подальших успіхів і перемог, ви – надзвичайні молодці!

345639801

Дивлячись на задоволені обличчя учасників напруженої, проте доброзичливої, товариської боротьби, які під час закриття Фестивалю радісно обмінювалися емоціями, можна стверджувати: фестиваль ДЮРП живе і процвітає, цьогорічний етап став його новим витком розвитку і попереду нові перемоги. Та найголовніше, що діти самі усвідомлюють небезпеку порушення простих правил безпеки та знають, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій. А значить надзвичайних ситуацій буде менше, зазначив керівник громади Зіновій Андрійович.

Усі учасники змагань отримали відзнаки та подарунки.

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!