Газета по-надвірнянськи
 

Віддав життя за рідну Україну СЕРГІЙ МЕНТИНСЬКИЙ

12 травня 2023, 10:46 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 399 переглядів

Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають. Надвірнянська громада вкотре вклонилася у пошані перед відданістю вірного Захисника, уродженця с. Верхній Майдан СЕРГІЯ МИХАЙЛОВИЧА МЕНТИНСЬКОГО, 1975 р. н., повідомив керівник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.

вічна

Найбільше горе для рідних дружин, дітей – ховати своїх найрідніших, ховати найкращих… Тих, до кого тепер можна буде звертатися тільки на фото та здіймаючи очі до неба…

Мужній Захисник Сергій Ментинський точно знав, що таке служити: Україні, своїй родині, кожному з нас.. Він не здався, не зрадив. Стриманий у словах, але дуже мужній та щирий – саме таким у пам’яті рідних та близьких залишиться навічно наш Герой.

Неможливо знайти влучні слова, говорячи про смерть молодої людини, у розквіті сил та мрій.

48-річний воїн загинув 29 квітня 2023 р. внаслідок мінно-вибухової травми несумісної з життям, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини у районі н.п. Павлівка Донецької області.

Герої не вмирають! Вони навіки в наших серцях. Вічна пам’ять. Вічна слава. Назавжди 48…

«7-го травня 2023 року додому в наше село Верхній Майдан Надвірнянської територіальної громади востаннє повернувся Герой України МЕНТИНСЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ, 1975 р. н.», написав на своїй ФБ-сторінці староста села Верхній Майдан Василь Карманський.

Траурну процесію із тілом захисника 7 травня жителі Івано-Франківська, сіл Цуцилова, Переросля, Лісної Тарновиці, Назавизова, м. Надвірної, с. Верхній Майдан навколішки зустріли живим коридором пам‘яті зі свічками та національною символікою, з пекучим болем і гіркими сльозами.

8 травня священнослужителі відправили Чин похорону та з усіма військовими почестями поховали Героя на цвинтарі у рідному селі.

Герої не вмирають! Вони навіки в наших серцях! Світлая пам`ять.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!