Газета по-надвірнянськи
 

За 450 днів кровопролитної війни з бюджету Надвірнянської територіальної громади перерахували понад 42 мільйони гривень для підрозділів Збройних Сил України і загонів територіальної оборони

26 травня 2023, 15:48 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 493 переглядів

Чергова поїздка на буремний фронт

 19 травня Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович спільно з колегами та підприємцями відправився з черговою поїздкою на Схід до військовослужбовців нашої громади.

«Подолавши більше 3-х тисяч кілометрів, нам вдалося доставити гуманітарну допомогу для наших бійців. У Донецьку область: автомобіль, дизпаливо, продукти харчування. У Запорізьку та Дніпропетровську області: військову форму, військове взуття, морозильну камеру, інвектор, кросівки, рукавиці тактичні (без пальців), рукавиці (з пальцями), канцтовари».

Зіновій Андрійович також зазначив, що за 450 днів кровопролитної війни з бюджету Надвірнянської територіальної громади перерахували понад 42 мільйони гривень для матеріально-технічного забезпечення підрозділів Збройних Сил України, товарно-матеріальних цінностей загонів територіальної оборони та для придбання паливно-мастильних матеріалів.

347834992_1277336039566518_

«Не зупиняємося на зробленому. Наш обов`язок – повсякденно допомагати ЗСУ! Ми не маємо права зупинятися ні на мить.

Щиро вдячний кожному, котрий долучився до допомоги! Дякую платникам податків, ві­докремленим управлінням за одноденні заробітки. Висловлюю подяку підприємцям нашої громади: Наталії Купчак, Тарасові Сем`яніву (Гаврилівські солодощі), Василю Погоріленку, Управлінню освіти Надвірнянської міської ради, Центру позашкільної освіти Надвірнянської міської ради – за зібрані смаколики, домашню випічку, маскувальні сітки, пальне і ще багато різного та вкрай потрібного для підтримки наших воїнів, які щоденно виборюють Перемогу.

Пам`ятаймо, що зовсім невеликий вклад допомоги тут – це збережені життя там!», наголосив керівник громади.

За матеріалами Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!