Газета по-надвірнянськи
 

Доброчинець офірував майже 270 тисяч гривень на продукти харчування

23 червня 2023, 12:10 | Рубрика: Благодійність Версія для друку Версія для друку 2,455 переглядів

Зарічанці з перших днів повномасштабної війни допомагають воїнам ЗСУ, котрі високою власною ціною захищають свободу і незалежність Батьківщини та майбутнє наших дітей, а також людям, які постраждали і далі потерпають від жорстокої російської агресії. Не стоять осторонь навіть ті зарічанці, які за кордоном.

Зокрема, постійний благочинець, житель м. Чикаго (США) Михайло Гнатюк завжди надає величезну людську, моральну, матеріальну й фінансову підтримку захисникам України, своїм односельцям і тим людям, котрі нещодавно втратили домівки через підрив Каховської ГЕС. Він заплатив 268 300 грн. за 11 тонн продукції: цукру, гречки, рису, макаронних виробів, олії, води та багато іншого, а ще автомобілі для наших бійців.

Староста с. Заріччя Делятинської ТГ Любов Яворська на своїй ФБ-сторінці зазначила: «Лише би люди не були голодні… Такі слова сказав мені наш головний добродійник Михайло Гнатюк із Чикаго… Добра Людина з великої букви. Михайло знову турбується про своїх односельчан, військо, а також про людей, які постраждали після підриву Каховської ГЕС… Він проплатив 268 300 грн. за 11 тонн продукції: цукру – 5 тонн, гречки – 1250 кг, рису – 1250 кг, геркулесу – 6250 пачок, олії (5 л.) – 50 бутель, молоко згущене – 100 банок, водичка солодка – 50 блоків, вода мінеральна – 100 блоків, макаронні вироби – 1000 кг. А також щедрий благодійник Михайло передав два позашляховики для воїна з Пасічної та Закарпатської бригади, які духовні отці посвятили, ми завантажили усім необхідним для потреб війська і відправили на буремний фронт.

Тепер розуміємо слова: людській доброті немає меж. Нехай Михайлові повернеться, усе його добро сторицею. А, я прошу приходити за продуктами усіх Зарічанців, які мають потребу… З Богом!», наголошує староста села.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!