Газета по-надвірнянськи
 

На війні загинув нацгвардієць РОМАН СЕНЮК

23 червня 2023, 10:59 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 2,385 переглядів

Надвірнянська громада славиться своїми захисниками, які, не чекаючи повісток із військкоматів, стали на захист рідної землі. І як же болить серце, коли приходить повідомлення про чергову втрату наших мужніх воїнів – серед них житель Надвірної СЕНЮК РОМАН РОМАНОВИЧ, 04.09.1979 р. н., який повернувся на щиті!, у гіркому смутку повідомило керівництво Надвірнянської міської ради.

вічна

Мужній, сміливий та відданий своїй країні. Герой віддав найцінніше – власне життя за наше мирне небо. Молодший сержант, стрілець Національної гвардії України 2-го відділення 3-го взводу стрілецької роти військової частини Роман Сенюк загинув у бою з російським ворогом 10.06.2023 р.

Роман щиро вірив, якщо зараз ми усі об`єднаємося, то точно звільнимо нашу країну від ворога.

13 червня траурний кортеж із тілом військового із скорботою та гіркими сльозами навколішки зустріли живим коридором пошани та пам`яті і провели додому Героя України.

Чесний, світлий, добрий, мужній та люблячий – саме таким пам`ятатимуть Романа Сенюка рідні, друзі, військові побратими, жителі громади, які попрощалися з ним 14 червня.

Віднині і назавжди йому залишилося 43 роки…

Не вистачить слів, щоб втішити рідних загиблого, не можна осягнути всього того, що переживають вони зараз. Хай Бог втішить їх зранені душі.

Вічна шана та Світла пам`ять нашому Захисникові.

Герої йдуть. Але історії про них – великі та маленькі, про подвиги, про любов, про віру, про мрії чи про звичайні мирні дні мають жити. Мають залишитися. Пам`ятайте і шануйте їх!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!