Газета по-надвірнянськи
 

Обірвалося життя воїна АНДРІЯ ПРИЙМАКА

23 червня 2023, 11:05 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 2,367 переглядів

Сильні, витривалі, талановиті, справедливі та чесні – такі наші Захисники. Вони особливі, бо стоять за найдорожче, що є у їхньому житті, – рідних людей, села, міста, за свою Україну. Ці насправді особливі люди могли б розбудовувати Державу, але вимушені боронити її від ворога… Та найболючіше усвідомлювати, що саме вони платять за нашу свободу своїм життям.

Чорним вороном прилинула скорботна звістка у Надвірнянську громаду – за кожного із нас віддав своє найцінніше життя ПРИЙМАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ, 1981 р. н.

вічна

Відвертий, добрий, справедливий, щирий, завжди із посмішкою – таким пам`ятатимуть Андрія рідні та знайомі. Він умів помічати те, на що багато інших не звернули б уваги, не проходив повз людської біди. Світлий та мужній, заради інших був готовим на все, міг віддати останнє, допомагав, як би самому складно не було. Андрій ставив перед собою цілі, будував плани, але…

10 червня 2023 року в районі населеного пункту Новоданилівка Запорізької області, 42-річного сержанта Андрія Приймака життя обірвалося внаслідок обстрілу позицій ворожої армії.

18 червня жителі громади у смутку навколішки зустріли скорботний кортеж із тілом загиблого, а 19 червня, схиливши голову в жалобі, провели в останню путь Героя України – Андрія Приймака. Поховали на місцевому цвинтарі на Алеї Героїв. Тепер він дивиться на нас із портретів із чорними стрічками, а мав би бути поруч із близькими, жити та примножувати добро на землі. Та, на жаль, підступний ворог змусив його стати на захист рідної землі і віддати за неї власне життя.

Не можна словами передати всього того болю, який переживають рідні полеглих… Жодні слова не зможуть підтримати та розрадити, бо втрата – це рана, яка так боляче кровоточить…

Щирі співчуття родині та близьким, нехай Бог дарує сили пережити таку непоправну втрату!

Надзвичайно щирий, чудовий син, кращий тато і люблячий чоловік – саме таким був та буде у спогадах рідних Андрій Приймак.

Герої вмирають, але пам`ять про них залишається вічно у наших душах та серцях… Дякуємо тобі, Герою, за захист! Вічна та Світла пам`ять. Назавжди – 41…

У скорботі

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович,

депутати, виконавчий комітет

і апарат міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!