Газета по-надвірнянськи
 

Ознайомили лідерів громад із проєктом «Муніципалітети на шляху до ЄС»

9 червня 2023, 11:33 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 2,512 переглядів

У Надвірнянській міській раді представили проєкт «Муніципалітети на шляху до ЄС». Його координатор – Тарас Малишівський. У заході взяли участь голова Івано-Франківського регіонального відділення АМУ, голова Івано-Франківської ТГ Руслан Марцінків, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення АМУ Юрій Стефанчук та голови громад.

Під час зустрічі обговорили першочергові напрями співпраці й окреслили дорожню карту реалізації проєкту.

- У Надвірнянському районі обраний консультант займатиметься координацією та взаємодією з органами місцевого самоврядування – членами АМУ щодо захисту інтере­сів територіальних громад, – розповідає Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, – підготовкою, супроводом проєктної діяльності щодо залучення регіональної та міжнародної технічної допомоги, інвестицій, у тому числі приватного капіталу; розробкою документів стратегічного планування територій громад; впровадженням у громадах європейських стандартів місцевого самоврядування; наданням методичної, консультаційної допомоги; впровадженням інструментів місцевої демократії та публічної влади у територіальних громадах.

Крім того, ми плануємо активно залучати регіональну та міжнародну технічну допомогу, міжнародні інвестиції, які дозволять нам розширювати наші можливості та реалізовувати проєкти, спрямовані на покращення інфраструктури, освіти, охорони здоров’я та багатьох інших сфер.

Щиро радий вітати, підтримати та співпрацювати! Цей проєкт є позитивним, адже може допомогти забезпечити ефективну координацію та взаємодію між органами місцевого самоврядування та залучення необхідних ресурсів для розвитку територіальних громад, наголосив міський очільник.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!