Газета по-надвірнянськи
 

Пасічнянська громада придбала повнопривідну автовишку (з газовою установкою)

9 червня 2023, 11:48 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 2,718 переглядів

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда повідомив, що сільська рада купила повнопривідну автовишку для благоустрою громади.

351142520_582451850540746_9

«З утворенням Пасічнянської громади ми намагалися доказати, що люди об’єдналися заради того, щоб збільшився об’єм робіт із благоустрою у селах, а не просто так! Благоустрій у громаді – це щоденна праця заради добробуту жителів громади, а не популізм. За допомогою автовишок, які нам надавали місцеві підприємства, ми обрізали та зрізали за два роки десятки небезпечних дерев на території громади, але чим більше зрізаємо небезпечних аварійних дерев – тим більше виникає потреба. Тільки ми працюємо на одній вулиці, як підходять люди, котрі живуть на сусідніх вулицях і кажуть «подивіться, нам теж потрібно обрізати чи зрізати небезпечне дерево!». Але техніку благодійно нам надають рідко – раз на місяць, раз на два тижні, а часто, коли ми маємо навіть техніку у вітрову погоду, працювати неможливо з техніки безпеки, тому важко спланувати та виконати усі прохання! Але не варто шукати виправдань, а шукати варіанти як вирішити проблемні питання!

Дякуємо за допомогу, яку надавали нам техніку автовишки, «Укрнафті», кар’єру «Нерудник» та «Карпати», а також Надвірнянському держлісгоспу!

Зараз ми отримали величезну кількість звернень від жителів із проханням обрізати небезпечні дерева, які часто ростуть над їхніми будинками та несуть загрозу падіння і пошкодження їх чи господарських споруд.

Придбана автовишка повнопривідна на базі автомобіля ЗІЛ із газовою установкою, що дає економність в її роботі, висота обладнання – 22 метри.

Ми приступимо до роботи для виконання численних звернень, які у нас накопичилися за останній рік, а вже після того працюватимемо над новими зверненнями та викликами. Кожне звернення і прохання – на контролі, але враховуючи величезну територію громади, не завжди можна відреагувати на нього оперативно наступного дня.

План дій на найближчі тижні для роботи автовишки (обрізати високі аварійні небезпечні дерева за адресами за зверненнями). Зокрема, зрізати: стару небезпечну черешню на вулиці Горішнянка у с. Пнів, два крихких дерева напроти старої пошти у с. Пасічна та одне над будинком сім‘ї Гаврильчук на вул. Лесі Українки, небезпечне дерево на вулиці Стуса у с. Пасічна (заявник Гунда Микола), старий крихкий дуб у селі Пнів (біля цвинтаря старого коло лавки); усі старі крихкі дерева біля клубу в селі Пасічна та чотири тополі біля початкової школи с. Пасічна і біля стоматології у с. Пнів; два старі крихкі ясені на вулиці Франка в селі Пнів; небезпечні берези над будинком на вул. Шевченка с. Пасічна (на Горбах); старі крихкі липи у с. Пасічна на вулиці Стуса, 63 а, небезпечні верби у с. Постоята (Старунський Микола); старий горіх у с. Пнів на вул. УСС 48 (навпроти церкви); небезпечні ясені у с. Пасічна на вул. Лесі Українки; стару небезпечну вербу у Биткові (неподалік Битківського ліцею); небезпечні дерева біля церкви святої Парасковії в с. Пасічна та в с. Черник, Зелена і Максимець за зверненням старости; березу в с.Постоята біля школи (звернення завідувача).

Благоустрій – це щоденна праця. Радіймо, коли виконується робота і на сусідній вулиці. До першого вересня наша мета – завершити добудови Битківського ліцею, Максимецької та Білозоринської гімназій.

Для відпочинку молоді та дітей у громаді облаштовуємо 4-и майданчики для гри у пляжний волейбол (роботи уже тривають над трьома) у с. Зелена (біля будинку культури), с. Битків (біля жовтого магазину) і в с. Пасічна (біля стадіону).

Четвертий майданчик буде розташований поряд зі стадіоном у с. Пнів (плануємо розпочати роботи над основою наступного тижня)», зазначив Андрій Гунда.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!