Газета по-надвірнянськи
 

Переведіть документи у цифровий формат

23 червня 2023, 12:00 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 2,966 переглядів

Відділ державної реєстрації Надвірнянської міської ради нагадує про важливість оцифрування даних. Як ми бачимо, в останню пору збільшуються випадки знищення та руйнування архівів. Подбайте про переведення Ваших документів також у цифровий формат.

Для документів, які посвідчують особу, можна звернутись до органів міграційної служби або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) із метою отримання ID картки та впевнитись, що місце проживання зареєстровано в реєстрі територіальної громади.

Для документів, що підтверджують права власності, звертайтесь до найближчого ЦНАП, державного реєстратора або нотаріуса для внесення даних до Державного реєстру прав.

Для фіксації технічних характеристик Вашого будинку чи інших закінчених будівництвом об’єктів – до найближчого технічного інвентаризатора для внесення даних до Єдиної системи у сфері будівництва.

Для збереження даних про трудовий стаж та оцифрування трудової книжки – до територіальних органів Пенсійного фонду.

Переконайтеся, що факти про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну прізвища, тощо містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану, звернувшись до найближчого відділення органів ДРАЦСу.

Якщо у Вас є довідки про особливий пільговий статус, дані про які не містяться в реєстрах, подбайте про їх збереження. Додатково рекомендуємо створити папку на гугл-диску вашого акаунту з усіма документами з надійним паролем.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!