Газета по-надвірнянськи
 

Пнівський замок передали в оренду Пасічнянській сільській раді

23 червня 2023, 12:11 | Рубрика: Акцент, Громадськість Версія для друку Версія для друку 2,504 переглядів

Розглянувши клопотання Пнівської сільської ради, відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 137 Господарського кодексу України Надвірнянська районна рада на своєму 21-му сесійному засіданні 8 червня вирішила передати Пасічнянській сільській раді на праві оперативного управління на баланс терміном на 1 рік нерухоме майно спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Надвірнянського району в особі Надвірнянської районної ради Пнівський замок загальною площею 883,9 м кв., що на вул. Замкова, 1 у с. Пнів.

«Дякуємо голові та депутатам Надвірнянської районної ради за розуміння та передачу на баланс Пасічнянській сільській раді Пнівської фортеці (замку). Незабаром на замку встановимо інформаційні стенди, зробимо освітлення, згідно з проектом розробляють заходи з його консервації.

Також проводитимемо елементарні заходи з благоустрою. Систематичне прибирання та вивезення сміття, що накопичується від відвідувачів. Передали на рік, але це – перший крок!», зазначив на своїй ФБ-сторінці Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!