Газета по-надвірнянськи
 

У Гаврилівці створили добровільну пожежну команду

9 червня 2023, 11:43 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 397 переглядів

2 червня завдяки спільним зусиллям та ініціативи голови Переріслянської сільської ради Володимира Молдавчука і керівника районного управління ДСНС Віталія Федорчука разом з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття Ігорем Мельничуком у Гаврилівці Переріслянської тергромади відкрили добровільну пожежну команду.

Для цього з обласного бюджету виділили кошти на ремонт приміщення. Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття подарувала сертифікат на придбання устаткування; пожежний автомобіль як гуманітарну допомогу передали польські друзі – Gmina Dzikowiec Wojt Gminy Jozef Tecza за допомоги та комунікації Agencja Dziel Spolecznych Piotr Cepielik та Lukasz Cepielik.

На чергування у новоствореній команді заступили 3 добровольці, які забезпечуватимуть безпеку п’яти тисяч жителям трьох населених пунктів громади.

Добровільні та місцеві пожежні охорони – це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх жителів.

Нагадаємо, що це уже другий пожежний автомобіль, який залучено від наших польських партнерів для потреб українських громад при сприянні депутата обласної ради Сергія Волошина, повідомила Переріслянська сільська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!