Газета по-надвірнянськи
 

У Лави Небесного Легіону став МИХАЙЛО БАЛАБАН із Ланчина

23 червня 2023, 11:03 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 2,375 переглядів

Неймовірно висока ціна нашої свободи. Знову і знову гинуть захисники України… Невимовне горе, розпач і нестерпний біль від чергової жахливої звістки, яка надійшла у Ланчинську громаду. Захищаючи територіальну цілісність України, загинув Воїн, Ланчинець, Герой – БАЛАБАН МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ, 08.10.1993 р. н., який ніс службу в ЗСУ.

вічна

Командир 1-го гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 1-ї роти морської піхоти військової частини А-2777, молодший сержант, у скорботі повідомила очільниця Ланчинської громади Надія Данилюк.

Найбільше горе для батьків – ховати своїх найрідніших, ховати найкращих… Тих, до кого тепер можна буде звертатися тільки на фотографіях та здіймаючи очі до неба, до Всевишнього…

Мужній Захисник Михайло БАЛАБАН точно знав, що таке служити: Україні, своїй родині, кожному з нас. Він не здався, не зрадив. Призваний на військову службу 31 березня 2022-го і майже рік провів «на нулі…», але, на жаль, у бою за нашу Україну, виявивши мужність та стійкість, героїчно загинув 16 червня 2023 року під населеним пунктом Левадне Запорізької області.

Михайло був веселим, життєрадісним, привітним, мужнім, щирим і завжди усміхненим, своїм позитивом він підбадьорював усіх довкола. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашої громади та України як Героя.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, близьких, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Михайла БАЛАБАНА.

Наш Захисник із честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народу та державі.

І сьогодні наша уся громада у невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого Героя. 18 червня живим коридором скорботний кортеж із загиблим Героєм зі сторони Надвірної через Добротів, Ланчин, до родинної хати на вул. Левицького, 44 зустріли земляки з державною символікою, квітами і лампадками із вдячністю за його мужність, патріотизм та наш захист.

19 червня Героя Михайла Балабана поховали у родинному Ланчині.

Висловлюємо співчуття родині Михайла у цій непоправній втраті… Йому назавжди залишиться 29…

Слава Героєві та вічна пам’ять мужньому Захисникові України!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!