Газета по-надвірнянськи
 

У райлікарні відкрили оновлену операційну травматологічного відділення

23 червня 2023, 12:18 | Рубрика: Медицина Версія для друку Версія для друку 3,113 переглядів

15 червня у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» під орудою Сергія Ємельянчука відкрили оновлене травматологічне відділення на 25 ліжок із сучасним операційним блоком.

354219903_685374600081739_3

Привітати колектив лікарні з такою подією прибули директор департаменту ОДА Ігор Дмитренко, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та голови депутатських фракцій міської ради.

Отець-капелан Василь Кугутяк освятив операційну та поблагословив медичний персонал на легку й успішну працю, а пацієнтам побажав швидкого одужання та миру.

За сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, операційну обладнали електронно-оптичним перетворювачем (система рентгенівська пересувна С-арочна Cios Select Siemens Healthcare GmbH, стіл рентген-прозорий та комплект захисного одягу для лікарів та пацієнтів, вартість – 3 млн. грн.) і наркозно-дихальною станцією Campus lite з газовим модулем (за понад 1 млн. грн.) та монітором пацієнта.

А також за місцеві кошти проведено ремонтні роботи та встановлено систему кондиціонування і медичне обладнання (сучасний операційний стіл з ортопедичною приставкою і безтіньова операційна лампа), поінформувала Надвірнянська міська рада.

Комфортні умови, кваліфіковані досвідчені спеціалісти та наявність такого обладнання не тільки значно полегшать роботу лікаря, але й набагато покращать якість надання медичних послуг, зокрема, травматологічного і хірургічного профілів. Крім того, таке устаткування дозволить проводити у відділенні: оперативне лікування травм та ортопедичні операції кістково-м’язової системи організму за новітніми методиками; лікувальну та діагностичну артро­скопію суглобів; орто-біологію та клітинну терапію; VAC-терапію ран; усі види внутрішньо суглобових ін’єкцій; лікування післятравматичних і післяопераційний інфекційних ускладнень м’яких тканин та кісток; консервативне лікування захворювань кістково-м’язової системи організму; медичну реабілітацію пацієнтів травматологічного профілю та інше.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!