Газета по-надвірнянськи
 

У Ворохті укладено меморандум із Державним агентством розвитку туризму

9 червня 2023, 10:34 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 3,257 переглядів

На базі комплексу Курорт-готель «Коруна» у Татарові підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію з центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України (ДАРТ). Такий досвід є першим в Україні.

Ціль Меморандуму – створення організації з маркетингу дестинацій (DMO) на території Ворохтянської селищної ради. Тобто спільними зусиллями держави з боку ДАРТ, Івано-Франківської ОДА, об‘єкту місцевого самоврядування – Ворохтянської селищної ради та місцевого бізнесу займатися промоцією туризму у краї.

Це дозволить нам ще якісніше розвивати туристичну привабливість (дестинацію) Ворохтянської ТГ, залучати інвесторів, покращувати конкурентоспроможність туристичних локацій та підтримувати малий і середній бізнеси.

Меморандум підписали Ворохтянська селищна рада в особі селищного голови Олега Дзем’юка, Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ) в особі голови Мар’яни Олеськів, Івано-Франківська обласна державна адміністрація в особі керівника апарату Івано-Франківської ОДА Ярослава Дем`янчука, Туристична рада Ворохтянської громади в особі голови Олега Молдавчука.

На підписанні були присутні Ігор Чава (начальник відділу координації розвитку туристичної інфраструктури в регіонах ДАРТ) та Віталій Передерко (начальник відділу туризму управління євроінтеграції громад і туризму департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської ОДА).

Меморандум засвідчує спільну роботу над: створенням та розвитком туристичної інфраструктури в регіоні, що включає її відновлення, розбудову, реконструкцію та вдосконалення; просуванням туристичної маркетингової стратегії для підвищення відвідуваності та привабливості регіону; створенням і підтримкою туристичних маршрутів та екскурсій; збереженням та промоцією національної культури та традицій, що допоможе залучити туристів; розвитком екотуризму та сталих туристичних послуг з метою збереження природних ресурсів та зменшення негативного впливу туризму на довкілля; напрацюванням спільних проєктів, які залучатимуть інвестиції для розвитку туристичної інфраструктури та покращення сервісу.

Також Меморандум передбачає взаємодію з місцевими громадами, підприємствами, організаціями та підприємцями з метою розвитку туристичних послуг і продуктів, що відповідають попиту туристів. Текст Меморандуму згодом буде опублікований на сайті Ворохтянської селищної ради.

Ми усвідомлюємо, що туризм є найголовнішим ресурсом для нашого краю і людей. Ворохтянська селищна рада робить усе можливе для його розвитку попри війну та складні економічні умови. Підписання Меморандуму – це великий крок уперед у розвитку нашої громади. Далі буде більше.

Висловлюємо вдячність представникам Туристичної ради Ворохтянської громади (голова – Олег Молдавчук) за активну участь та партнерство, без якого підписання цього Меморандуму не відбулося б.

Особливо відзначаємо та дякуємо працівникам відділу туризму, зовнішніх зв‘язків та інвестицій (начальник – Віталій Кермощук, головний спеціаліст – Наталія Блага) Ворохтянської селищної ради.

Дякуємо керівнику готелю-курорту «Коруна» Галині Афтаназів за теплий прийом гостей. Дякуємо нашим Захисникам за можливість працювати та розвивати громаду.

За інформацією

Ворохтянської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!