Газета по-надвірнянськи
 

Відбулася чергова гуманітарна поїздка на фронт

9 червня 2023, 12:05 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 3,461 переглядів

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович спільно з полковником, начальником Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Ярмошуком 1 червня відвідали окремі стрілецькі батальйони, які сформовані на теренах Прикарпаття, і відважно утримують лінію фронту на Сході нашої країни.

350919953_2022071148138132_

З нагоди річниці Дня створення військової частини кращим військовослужбовцям, котрі беруть участь у виконанні бойових завдань на лінії зіткнення, вручили відзнаки Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного та грамоти начальника територіального центру, інформує Надвірнянська міська рада.

«Я мав за честь вручити медалі «Захисник України» військовослужбовцям. Також під час гуманітарної поїздки передав дрон. Вдячний кожному, котрий долучається до допомоги нашим Захисникам, усім платникам податків та відокремленому управлінню культури міської ради за дрон.

Від початку повномасштабного вторгнення ворога з бюджету Надвірнянської територіальної громади перераховано більше 42-х мільйонів гривень для матеріально-технічного забезпечення підрозділів Збройних Сил України, товарно-матеріальних цінностей загонів територіальної оборони та для придбання паливно-мастильних матеріалів.

Дякуємо нашим воїнам, завдяки яким ми маємо можливість працювати, виховувати дітей та просто жити! Дякую, що даєте гідну відсіч ворогу», подякував керівник Надвірнянської громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!