Газета по-надвірнянськи
 

Відкрили пам`ятні дошки новітнім Героям у Назавизові,..

23 червня 2023, 12:09 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 2,453 переглядів

16 червня у Назавизівському ліцеї відкрили й освятили меморіальну дошку випускникові закладу, учаснику російсько-української війни Бакоті Ігорю Васильовичу, який героїчно загинув, захищаючи рідну землю.

Назавизів

У заході взяли участь Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, начальник управління освіти Надвірнянської міської ради Тетяна Дзем`юк, староста села Назавизів Назарій Глуханюк, всечесні отці, батьки, друзі, однокласники та родичі, поінформував Назавизівський ліцей Надвірнянської міської ради.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Ігорю Бакоті.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших дітей. У наших серцях вічно житиме пам’ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів.

Вічна пам’ять Герою Ігорю Бакоті!

…у Парищі та Верхньому Майдані…

15 червня відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальних дощок Героям України: Петрику Степану Васильовичу, Рудаку Сергію Миколайовичу – на фасаді Парищенського ліцею у с. Парище та Дутці Дмитрові Михайловичу, Ментинському Сергію Михайловичу – на фасаді Верхньомайданської гімназії у с. Верхній Майдан.

Парище

«Знову важкий емоційний день. Сьогодні на подвір’ї Парищенського ліцею зібралися рідні героїв, односельчани, представники влади, духовенство для освячення на фасаді ліцею пам’ятних дощок із світлинами наших Героїв. Знак пам’яті, обов’язку, поваги… Маю велику надію, що зі стін ліцею наші Герої через роки споглядатимуть на наступні покоління, які з повагою і вдячністю зростатимуть свідомі, патріотичні, здорові у новій незалежній розвинутій державі, за яку віддали своє життя.

Верхній-Майдан-2

Велика подяка колективу нашого ліцею і вихованцям, ваш виступ пронизував до клітин і повністю відобразив всю біль нашого народу, який втрачає найкращих своїх синів.

Вічна пам’ять Героям, вічна слава Героям і живим, і мертвим. Ви – назавжди у нашій пам’яті, завжди у наших серцях.

Низький уклін рідним. Ті, котрі не втрачали, не зможуть ніколи відчути вашу біль, але ми як громада завжди поруч, щоб хоч трохи розділити і зменшити ваше горе.

Ми повинні перемогти і збудувати країну, якою наші Герої б пишались. Це наш обов’язок, в іншому випадку їхня смерть буде марною…», у смутку зазначив староста села Парище Олег Глинчак.

… у Стримбі, …

14 червня на фасаді Стримбівської гімназії у с. Стримба урочисто відкрили меморіальні таблиці пам`яті Героям України: Івасюку Василеві Васильовичу, Угринюку Миколі Михайловичу, Чаві Петрові Васильовичу, Гризі Володимиру Івановичу, Заїці Юрію Михайловичу.

Стримба

Нині всі схиляємо свої голови перед світлою пам`ятю Захисників та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та незалежність України. Вся громада висловлює щирі співчуття родинам загиблих військовослужбовців Василя, Миколи, Петра, Володимира та Юрія.

Найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків. Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни.

Герої сучасності поклали свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Не просто кажуть у народі: «Поки нас пам`ятають – ми живі». Наші Захисники завжди будуть у нашій пам`яті, у наших серцях і душах.

У цей пам`ятний день вся громада низько вклоняється у пошані до Героїв, які віддали життя за кожного з нас, за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших дітей.

Вічна та Світла пам`ять Героям України!

… у Надвірній

Пам`ять – таке коротке слово, вона нетлінна і вічна. 20 червня на фасаді Надвірнянського ліцею № 2 встановили й освятили меморіальну дошку новітньому Герою України Гурбо Вікторові Миколайовичу.

Надвірна_1

У цей пам`ятний день схиляємо голови у пошані до людського подвигу та героїзму. Сумуємо за Віктором і водночас пишаємося ним – справжнім Героєм, воїном, патріотом своєї країни.

Йдуть від нас найкращі… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою героїчною історією!

Надвірна

Ми завжди залишатимемось у вічному боргу перед Героєм за обірвану війною долю, завжди будемо вдячні за зразок мужності, силу духу та самопожертву!

Вічна пам`ять і слава Вікторові Гурбо – українському воїну, який захищав рідну землю і кожного з нас та віддав своє життя за мирне майбутнє України.

Світла пам`ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях. Слава Україні! Героям слава!

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!