Газета по-надвірнянськи
 

Відзначили Міжнародний день захисту дітей

9 червня 2023, 11:26 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 2,576 переглядів

1 червня служба у справах дітей спільно з відділом молоді та спорту і Центром позашкільної освіти Надвірнянської міської ради організували та провели різноманітні заходи з нагоди належного відзначення Дня захисту дітей в місті Надвірна.

350132186_572499034778441_5

Урочистості розпочалися з хвилини мовчання на майдані Шевченка та Панахидою за загиблими дітьми, чиє серце перестало битись внаслідок вій­ни рф проти України.

Опісля, щоб хоч трішки відволікти діток від подій сьогодення, провели святковий концерт та «Фестиваль фарб» у міській зоні відпочинку ім. Н. Яремчука, поринули в атмосферу дитинства, радості та безтурботності. Святковий настрій діткам та їхнім батькам створювали вихованці Центру позашкільної освіти міської ради, студії танцю «Солона Карамель» та сестри Анастасія та Марія Рудик. Свято супроводжувалося танцями, піснями, а також спортивними змаганнями та естафетами. Учасників свята привітав секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський.

Пекарський

У турнірі Надвірнянської міської територіальної громади з міні-футболу з нагоди Дня Героїв та Міжнародного Дня захисту дітей взяли участь вихованці ДЮСШ Надвірнянської міської ради. Цікава і напружена гра, жага до перемоги, витривалість та впертість, мужність і завзятість – спортсмени показали вищий пілотаж, а вболівальники отримали море позитивних емоцій та задоволення.

Вдячний організаторам за чудовий захід та незабутні миті від захоплюючої гри.

Дякуємо нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо можливість розвивати та популяризувати спорт у нашій громаді. Наша молодь – найкраща!

350535705_187960990889252_5

Переможців спортивних змагань та естафет нагородили медалями.

Щиро дякуємо меценатам, яким не байдужа доля дітей та які долучилися до проведення «Фестивалю фарб», а саме: Миколі Андрійовичу, Лілії Стефуняк, Ользі Ткачівській, Олексію Шавшину, Андрію Малахову, Тарасові Малахівському, Ользі Брайляк, Наталії Купчак, Ігорю Шушкевичу, Мар’яні Фокіній, Василю Туріву, Ользі Калініченко, Романові та Іванні Яворським та Миколі Міськевичу.

Цікаво і пізнавально завершилися заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!