Газета по-надвірнянськи
 

Зупинилося серце військовослужбовця ЮРІЯ МАКСИМЧУКА із Бистриці

23 червня 2023, 11:04 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 2,413 переглядів

Тяжкий біль та сум прийшов у Поляницьку громаду – до Небесного Легіону відійшов військовий, житель села Бистриця МАКСИМЧУК ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ, 31.10.1993 р.н.

вічна

Молодий Герой, який мужньо виконував військовий обов’язок, загинув на Запорізькому напрямку 5 червня 2023 року у боротьбі за свободу та незалежність України.

Велике горе для цілої громади. На превеликий жаль, Україна втрачає цвіт нації, своє майбутнє у жорстокій, нічим не спровокованій війні.

13 червня зі своїм Героєм-захисником навічно попрощалися рідні, друзі, односельці, побратими, усі, котрі знали, любили і шанували.

Поляницька територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль втрати. Сумуємо разом з Вами.

Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас. Ніколи не пробачимо московському ворогу!

У жалобі Поляницька

територіальна громада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!