Газета по-надвірнянськи
 

Допомога військовослужбовцю Миколі Бевзюку

23 серпня 2023, 15:07 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 247 переглядів

Збройні Сили України – це янголи, які оберігають нашу Батьківщину, наше життя та майбутнє. Вони вступають у запеклий бій, ризикуючи власним життям, щоб забезпечити безпеку і мир для всіх українців.

Зараз, коли кривава війна вимагає від наших Захисників ще більше наполегливості та відваги, ми маємо показати нашу єдність та солідарність.

Нещодавно передали гуманітарну допомогу для війсь­ковослужбовця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Миколи Бевзюка, донедавна керівника оркестру Надвірнянського ЦМБК. А саме: кросівки літні тактичні (1 пара, закуплено), костюм літній камуфляжний (1 шт.), шкарпетки (3 пари), білизна чоловіча (4 пари) – усі закуплені за одноденні заробітки працівників Надвірнянської міської ради, її відокремлених управлінь та комунальних підприємств. А також: засоби гігієни, перев`язувальний матеріал по 1 пакуноку, аптечка перев`язувальна (1 шт.), перекис водню (2 упаковки, Італія), рідина для обробки ран (1 упаковка), футболка (1 шт.), павербанк 10000 (1 шт.).

Керівництво Надвірнянської міської ради висловлює вдячність кожному волонтеру, зокрема, Назарію Петронецькому та фундації Whaite stars за те, що докладають свою частку в нашу Перемогу. Також щиро дякує працівникам Надвірнянської міської ради та її відокремленим управлінням та комунальним підприємствам – за одноденний заробіток для потреб воїнів.

Разом ми зможемо зробити більше, разом ми допоможемо нашим Захисникам. Нехай наша єдність і воля переможуть, а Україна буде сильною та незалежною завдяки нам та ЗСУ.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!