Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі працівники і ветерани філії «Надвірнянське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»!

23 серпня 2023, 15:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 409 переглядів

Із погідним серпневим часом приходить до нас найбільше свято державності – День Незалежності України.

Вітаємо з цим важливим для усіх нас днем, за який боролися, до якого прагнули і за який молилося не одне покоління українців на нашій землі і за її межами. Ми єдині у досягненні спільної мети – перемоги над ненависним російським загарбником-агресором і встановлення миру та процвітання у нашій державі, створенні сприятливих умов добробуту для кожного жителя у цей час важких випробувань.

Низько схиляємо голови у скорботі і віддаємо шану нашим героїчним воїнам-захисникам, які пожертвували своїм життям за незалежність України. У цьому Пантеоні Героїв є і працівники нашого підприємства майстер лісу Пасічнянського лісництва Володимир Михайлюк і Дмитро Дутка, майстер лісу Надвірнянського лісництва. Висловлюємо щиру вдячність героїчним Збройним Силам України за можливість мирно працювати у тилу і надавати допомогу нашим захисникам.

Нехай у мить, коли піднімається Державний прапор України і звучить її Гімн, сповнюються Ваші серця гордістю і додаються сили для результативної праці та нових здобутків. Бажаємо міцної віри у достойне майбутнє України, непохитного українського духу, здорового довголіття, радості, добра, благополуччя у кожній оселі й родині.

Михайло Криворучко,

директор філії

«Надвірнянське лісове господарство»

державного спеціалізованого

господарського підприємства

«Ліси України».

Віталій Насадюк,

голова профспілкової організації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!