Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські енергетики ліквідували наслідки бурелому у Гаврилівці

4 серпня 2023, 16:01 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 470 переглядів

Сильний раптовий дощ із градом і потужним вітром увечері орієнтовно о 20- й годині 17 липня завдав протягом короткого часу значної шкоди лініям електропередач, дахам житлових будинків, господарським спорудам і деревам у селі Гаврилівка Переріслянської ТГ.

- Зокрема ,пошкоджені 6 електроопор, обірвано приєднання «Гаврилівка» 10 Кв у 12 прольотах, – розповів директор Надвірнянської філії «Південна» АТ «Прикарпаттяобленерго» Дмитро Буняк. – Таким чином, виявилися знеструмленими електроспоживачі сіл Гаврилівка,частина Волосова і Камінного. Пошкодженими стали багато електроліній потужністю 0,4 Кв. Зранку 18 липня організували шість наших бригад та дві автовишки для ліквідації пошкоджень. Із необхідними ремонтними роботами справилися до 22.30 того ж дня і відновили електропостачання у згадані села. Роботи виконали бригади, очолювані майстрами Миколою Мерцалом, Олександром Гаврилашем, Тарасом Марчуком і Юрієм Білінкевичем. Координував роботи керівник оперативно-диспетчерської служби Максим Нестеренко. Філія готує необхідні документи й акти у страхову компанію для відшкодування затрат на ремонтні роботи з ліквідації наслідків стихійного лиха.

IMG-5f78c026773db5832f92ecf

У ці літні дні фахівці філії «Південна» продовжують працювати у селі Яблуниця Поляницької ТГ на добудові електропідстанції потужністю 35 Кв/10 Кв. Після введення в дію добудованої станції значно покращиться забезпечення електроенергією для тутешніх споживачів, зокрема , закладів і об`єктів туристичної галузі .

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!