Газета по-надвірнянськи
 

Шановні акціонери, працівники і ветерани ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»!

23 серпня 2023, 15:19 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 414 переглядів

Щиросердечно вітаємо Вас з нагоди Дня Державного Прапора та 32-ї річниці Незалежності України.

Маймо тверду і непоступну віру, а з нею і силу у мудрість , відважність, патріотизм та єдність нашого народу, котрий мусить вийти переможцем у кривавій битві з ненависним російським агресором. Разом висловлюймо вдячність воїнам-захисникам, всіляко підтримуймо їх, на прикладі їх життя і боротьби виховуймо підростаюче покоління.

Вічная і незабутня пам’ять героям-землякам, котрі віддали своє життя за незалежність України. Їх подвиг – немеркнучий, їх слава – на віки.

Понад три десятиліття віддалють нас від того дня, коли Україна на весь світ заявила про свою волелюбність, відданість ідеалам свободи, про свою самостійність. Утвердження у цьому високому національному статусі стало для українського народу, справжнім випробуванням і, перш за все, на громадянську зрілість, мужність і відвагу. Запорукою подальшого успішного державотворення й економічної безпеки нашої Держави має стати громадянська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – захистити силу і славу своєї Вітчизни.

Щиро зичимо, щоб усе складалося добре у Ваших родинах і сім’ях, жилося у гараздах і пов­сякчас панували злагода, мир, любов, достаток та взаєморозуміння. Єднаймося і трудімося для рідного краю й України. Нехай не міліє джерело нашої любові до рідної землі.

Із Днем народження, дорога Україно!

Ігор Юркевич,

голова правління

ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

Ігор Скорупський,

голова комітету профспілки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!