Газета по-надвірнянськи
 

Шановні платники податків, ветерани податкової служби, податківці, дорогі краяни!

23 серпня 2023, 15:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 429 переглядів

Прийміть щирі вітання із величними святами – Днем Державного Прапора і 32-ю річницею Незалежності України.

Відзначення нашого державного національного свята уже вдруге відбувається в умовах повномасштабного вторгнення російського агресора на нашу українську землю, коли увесь український народ, Збройні Сили України стали на захист територіальної цілісності України проти ворожих зазіхань. Московитський загарбник ніяк не хоче визнати, що наша Українська держава є самостійною, незалежною і впевнено крокує у цивілізовану, гуманну сім’ю європейських народів, для котрих демократія, верховенство права і свобода людини є основоположними відзнаками.

Засилаємо свої щирі молитви за упокій душ Героїв-захисників, які віддали своє життя на вівтар Вітчизни. Віддаємо шану нинішнім воїнам-захисникам, які у жорстокій фронтовій боротьбі визволяють нашу землю.

У прекрасний День Незалежності України, який воістину є святом нашого державотворення і національної гордості, бажаю всім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, оптимізму та віри, щоб кожна наступна річниці української незалежності примножувала наші здобутки. Єднаймося та працюймо для України та рідного краю!

Василь Гнатюк,

начальник Надвірнянської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області, депутат Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!