Газета по-надвірнянськи
 

Шановні жителі Делятина, Білих Ослав, Заріччя, Чорного Потоку і Чорних Ослав Делятинської територіальної громади!

23 серпня 2023, 15:19 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 418 переглядів

Щиро вітаю Вас і Ваші родини із Днем Державного Прапора і 32-ю річницею Незалежності України.

Із волі Всевишнього 32 роки тому Україна відновила омріяну Незалежність, за яку століттями боролися та вмирали цілі покоління наших славних співвітчизників та які нині захищають від російського агресора нашу державу. День Незалежності – це дата, яка втілила давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, це день, в якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість, а майбуття – виховувати у нас відповідальність за прийняття рішень, зокрема, у місцевому самоврядуванні.

На знак поваги і великої вдячності воїнству ЗСУ наші добросердечні люди згуртувалися, щоб допомогти їм найнеобхіднішим. На благодійних ярмарках і заходах збираємо кошти для закупівлі автомобілів, запчастин і пального для них, військового одягу й амуніції, дронів, продуктів харчування, медикаментів та багато іншого. Також щоденно вирішуємо соціально-економічні питання громади і трудимося заради її розвитку.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я і щедрої долі, нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної України-неньки стане невичерпним. Нехай усі випробування, які зустрічаємо на шляху розвитку нашої держави загартовують наш дух, виховують у кожного повагу до Батьківщини та її Прапора! Зі святом, дорогі земляки!

Богдан Клим’юк,

селищний голова

Делятинської територіальної громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!