Газета по-надвірнянськи
 

Шановні жителі Пасічної, Биткова, Зеленої і Пнів’я Пасічнянської територіальної громади!

23 серпня 2023, 15:17 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 419 переглядів

Характерною відмітиною цьогорічного відзначення 32-ї річниці Незалежності України і свята Державного Прапора є те, що уже другий рік ми працюємо як для громади, її життєдіяльності, так і для допомоги воїнам-захисникам у період повномасштабного вторгнення російського агресора, а також сприяння внутрішньо переміщеним особам.

Омріяна у думках та піснях, здобута у боях та важкою працею наша Незалежність змінила карту Європи, стала ще одним гарантом свободи і демократії в усьому світі. Нині перед нами стоїть завдання – не лише зберегти, але й зміцнити незалежну державу. І ви, дорогі жителі нашої громади, своєю працею, щоденною працелюбністю також вносите вклад у надійні державотворчі основи. Шана Вам!

Низький уклін і вдячність нашим оборонцям, які і в цю святкову мить на варті у гострому протистоянні з московським агресором та його прибічниками. Віддаємо шану і пам’ять Героям, які віддали життя за незалежність України і засилаємо щирі молитви за їх упокій у Господній Небесній Обителі. Ваш подвиг і героїзм ніколи не забудемо і на Вашому прикладі виховуватимемо молоді покоління.

Від усього серця від себе особисто, виконавчого комітету і депутатського корпусу та апарату Пасічнянської сільської ради ТГ бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров`я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної України-неньки стане невичерпним. Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої держави, загартовують наш дух, виховують у кожному повагу до Батьківщини та її Прапора. Бажаю нашій громаді бути наполегливими у досягненні результатів – покращенні життя і побуту наших сіл і побудови багатої, сильної, незалежної Держави!

Андрій Гунда,

Пасічнянський сільський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!