Газета по-надвірнянськи
 

Шановні жителі родинного Переросля та Надвірнянського району!

23 серпня 2023, 15:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 335 переглядів

Засилаю Вам щирі поздоровлення і віншування з нагоди Дня Державного Прапора та 32-ї річниці Незалежності України!

2023-й – насправді тривожний і важкий, бо кремлівський окупант уже другий рік зазіхає на державну територію України, прагне вчиняти геноцид українського народу, б’є по критичній інфраструктурі, мирних оселях та наших співвітчизниках, намагаючись нас зламати. Але ворогові не вдасться знищити наш свободолюбний дух, міцний козацький характер. Ми переможемо російське зло, адже ми на рідній землі і ми – єдині та непоборні.

На знак поваги і великої вдячності воїнству ЗСУ наші добросердечні люди згуртувалися, щоб допомоги їм найнеобхіднішим. На благодійних ярмарках та заходах українці збирають кошти для закупівлі автомобілів, запчастин, пального, військового одягу й амуніції, взуття, дронів, тепловізорів, квадрокоптерів, генераторів, пічок-«буржуйок», продуктів харчування, медикаментів, окопних свічок та багато іншого. Наше підприємство також попри вирішення виробничих завдань намагається постійно надавати гуманітарну допомогу нашим захисникам. Гірко сумуємо за кожним Героєм, який загинув у бою за мирне майбутнє Української держави. Шана Вам, Герої, доземний уклін і вічна пам’ять.

Втерковецький_нове фото

Нехай у Ваших, дорогі земляки, родинах, сім’ях, домівках, трудових колективах возноситься радість і веселість від усвідомлення важливої історичної події – проголошення відновлення Незалежності України. Утверджуймо нашу незалежність власними переконливими і добрими справами. Будьмо гідними слави й честі наших славних Борців-Героїв. Зі святом Незалежності!

З повагою

Дмитро ВТЕРКОВСЬКИЙ,

генеральний директор ДП ВО «Карпати»,

повний кавалер ордена «За заслуги».

м. Івано-Франківськ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!