Газета по-надвірнянськи
 

Вельмиповажні жителі Ворохти і Татарова Ворохтянської територіальної громади!

23 серпня 2023, 15:15 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 277 переглядів

Знаково, що і Божого благословення, у торжестві історичної справедливості відродилася рідна Україна під золотистим тризубом і синьо-жовтим стягом. Щиро здоровлю Вас із національним святом Днем Державного Прапора та 32-ю річницею Незалежності України. Нині це радісне і світле свято ще більше об’єднує нас у спільній молитві за здоров’я наших воїнів-захисників, які боронять нашу державу від московських окупантів.

Наша об’єднана громада стала справжнім міцним тилом. Висловлюю щиру вдячність Вам, шановні жителі Ворохтянської територіальної громади за працю, гостинність і щедрість у допомозі героїчним Збройним Силам України, волонтерам та всім, котрі надали прилисток внутрішньо переміщеним особам.

Не віддаваймо себе зневірі, розчаруванню та невдоволенню. Наповнюймо свої серця державницьким та національним духом, уміймо у кожній днині в умовах воєнного часу розпізнати і задовольнятися прекрасним, щирим, мудрим і благородним. Будьмо переконаними, що допомога фронтові – це великий вклад у нашу перемогу й у цей час кожен з нас у силу можливостей може зробити посильний внесок. Головне – не стояти осторонь.

Бажаю усім спокійних мирних буднів, добра, злагоди, оптимізму, наснаги та радості. Нехай незламна віра додає Вам та Вашим родинам енергії і сили, справжня любов наповнює серця добродушністю, а надія осяває життєвий шлях.

Олег Дзем’юк,

Ворохтянський

селищний голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!