Газета по-надвірнянськи
 

Вічна слава воїну Миколі Кепещуку з Гвозда

23 серпня 2023, 15:12 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 292 переглядів

Надвірнянська громада у скорботі й оплакує загибель військовослужбовця нашої громади, уродженця села Гвізд Кепещука Миколи Михайловича, 1983 р. н.

Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх. Наш Герой Кепещук Микола – яскраве свідчення того. Адже вірний собі, своїм переконанням, вірний друзям, коханій, побратимам, країні та присязі віддав найбільшу жертву – поклав своє життя заради інших. Герої не вмирають, говоримо ми. Та для рідних, які витирають сльози, прощаючись назавжди із найближчими реальність значно болючіша. Адже більше не почують рідного голосу, не підтримають, не обнімуть. Та кожен із нас повинен зробити найголовніше – пам’ятати, шанувати та бути вдячним кожному захиснику – тим, котрі повернулися чи іще повернуться і особливо тим, котрі віддали життя, щоб ми жили у вільній країні.

Кепещук Микола Михайлович загинув від отриманих травм у бою за Україну 17 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Дорожнянка Запорізької області. Пам’ять про нашого Героя житиме у серцях, а вдячність за його подвиг буде безмежною. Вічна слава Герою… Щирі співчуття рідним… Навіки 39…

У скорботі

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович,

виконавчий комітет та депутатський корпус

Надвірнянської міської ради.

Гвіздський старостинський округ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!