Газета по-надвірнянськи
 

Воїн Гнат Тарасюк із Надвірної став Янголом Небесного Воїнства

23 серпня 2023, 14:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 254 переглядів

Найкращі сини України стають янголами. Вони полишають рідний дім, батьків та йдуть захищати країну. Саме таким сміливим патріотом своєї Батьківщини був наш Герой солдат Тарасюк Гнат Ігорович 16.08.1995 р. н., житель м. Надвірна, колишній учень Надвірнянського ліцею № 4.

Але, на жаль, інколи наші Воїни Світла віддають найцінніше – власне життя, щоб рідні та близькі могли жити у мирній державі. Плаче мама за сином, дружина за чоловіком, батько не може стримати болю, адже найтяжче втрачати рідну людину. Мужній, сильний, добрий та завжди готовий прийти на допомогу Гнат був гарним другом, надійним військовим товаришем, чудовим сином, люблячим чоловіком та прекрасною людиною.

На жаль, війна забирає тих, котрі ще могли так багато встигнути та реалізувати. Забирає життя тих, котрі могли втілити свої мрії та продовжувати робити свій внесок у світле майбутнє рідної країни. Схиляємо голови у пошані до подвигу нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати.

Тарасюк Гнат Ігорович, мужньо виконавши військовий обов`язок, загинув у бою за Україну 13 серпня 2023 року поблизу н. п. Козачі Лагері Херсонської області. Не забудемо, не пробачимо… Вічна пам`ять нашому Герою! Навіки 27…

Прощання з Героєм відбулось 21 серпня у храмі Трьох Святителів у Надвірній.

У скорботі

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович,

виконавчий комітет

та депутатський корпус

Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!