Газета по-надвірнянськи
 

Захисник Михайло Нагорняк із Красної – навічно у нашій пам’яті

23 серпня 2023, 14:57 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 319 переглядів

Біду, скорботу та втрати приносить війна у надвірнянські родини… Залишаючи жінок вдовами, синів – без батьків… Тяжкий біль Укотре огорнув Надвірнянську громаду, адже ми втратили вірного сина своєї країни Нагорняка Михайла Ярославовича, 19 серпня 1964 р. н., жителя села Красна.

Вірний присязі Михайло мужньо боровся, ніколи не нарікав на усі складнощі війни і віддав за свою Україну найцінніше – власне життя. Саме таким щирим, хоробрим та відважним був і залишається у серцях рідних людей наш Герой.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Та нехай добрий, світлий спомин про нашого Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті.

15 серпня 2023 року в результаті ворожого мінометного обстрілу в с. Діброва Луганської області загинув головний сержант, командир взводу радіаційної, хімічної, біологічної розвідки та захисту Нагорняк Михайло.

Скорботний кортеж 18 серпня проїхав з Івано-Франківська через Лісну Тарновицю, Назавизів, вулицями Мазепи, Чорновола, Шевченка у Надвірній, а далі у напрямку родинного села Красна, де зустріли Героя живим па’ятним коридором. 19 серпня воїна Михайла Нагорняка поховали у с. Красній.

Скільки ж сили потрібно буде знайти рідним, аби продовжити жити та нести світові пам`ять про Героя. Вічна слава Тобі, Михайле, та іншим захисникам, які боронять нас від ворога. Герої не вмирають!

У скорботі

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович,

виконавчий комітет та депутатський корпус Надвірнянської міської ради.

Краснянський старостинський округ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!