Газета по-надвірнянськи
 

Фортепіанний дует Наталі Зубко і Петра Довганя

8 вересня 2023, 09:23 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 305 переглядів

29 серпня у рамках відзначення Дня пам’яті захисників України на сцені зони відпочинку ім. Н. Яремчука у Надвірній відбувся благодійний музичний захід «Музика для ангелів» у честь пам’яті Воїнів Світла, наших Героїв-захисників.

Присутні мали унікальну можливість послухати відомий на всю Європу фортепіанний дует Наталі Зубко та Петра Довганя, які виконали фортепіанні твори у своєму унікальному стилі в чотири руки. Дует – володар Гран-прі на міжнародному фестивалі «Soul» (2020 р.) та призер міжнародного конкурсу майстерності серед музичних педагогів у Варшаві (2023 р.). Петро Довгань – Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Наталя Зубко – випуск­ниця Надвірнянської музичної школи, дипломантка мистецької програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia», старший викладач кафедри спеціального фортепіано у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

372978285_706472721492504_9

Війна триває і запитів від наших військових багато. Тому ми маємо об’єднуватись, щоб разом виразити нашу підтримку Збройним Силам України та продовжувати допомагати.

За матеріалами Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!